Сьогодні купити квитки на залізничний транспорт можна не виходячи з дому.

Термінове відрядження, а часу дістатися до каси, зовсім немає? Забудьте про довгі черги і задушливі вокзали. Тепер можна не боятися, що не встигнете забронювати місця, кількість яких обмежена.

Ви відвідали офіційний сайт Biletto, де зможете придбати квиток в будь-який час доби, витративши на цю процедуру всього лише декілька хвилин. Ми знаємо, як подорожувати дешево і комфортно. Від вас вимагається лише вказати точну дату, місце відправлення, пункт призначення і кількість пасажирів. Далі система запропонує вам список можливих варіантів маршрутів поїздки. Тут автоматичний сервіс працює швидко і якісно, тому купити квиток ви зможете за мінімальний період часу.

 Замовлення квитка онлайн 

Наша пошукова форма працює з кращими базами даних. У нас доступна інформація про дійсні маршрути, кількість вільних місць і вагонів, вартість квитків. Спокійно, без поспіху і метушні, ви можете подивитися час відправлення і прибуття потягу, вибрати найзручніше для вас місце, вписати особисті дані і оплатити покупку.

Після того як процедура бронювання і оплати буде завершена, ви отримаєте квиток на, зазначений раніше e-mail. Поміняти або роздрукувати електронну версію можна без черги на касах уз. Сьогодні Укрзалізниця пропонує функцію зчитування квитків з екрану смартфона або планшету. Для цього потрібно просто завантажити вкладення і при вході надати мобільному терміналу свій унікальний код. Зверніть увагу, що така функція доступна не лише в потягах інтерсіті, а й в поїздах звичайного зразка.

Онлайн-купівля квитків набагато простіша і вигідніша традиційного походу в залізничні каси. Вам не потрібно володіти спеціальними навичками або знаннями. Бережіть свій час, бронюйте місця, перебуваючи прямо у себе вдома, і подорожуйте тільки з Білетто.

Дізнайтесь про знижки першим!

Введіть свою адресу електронної пошти щоб отримувати інформацію про найбільш вигідні пропозицій