Купити авіаквитки Київ

Подорожі літаками ніколи не втрачають своєї популярності. Адже це єдино можливий спосіб за мінімально короткий період часу дістатись на тисячі кілометрів вперед. В більшості містах України обов’язково є аеропорти, де якісно обслуговуються пасажири. Одними з найбільших аеропортів є Жуляни та Бориспіль, які знаходяться неподалік Києва. Дістатись до них можна спеціальними маршрутними рейсами, наприклад з київського центрального залізничного чи автовокзалів.

Подорожувати літаком українці зможуть як в межах країни, так і закордон. З київських аеропортів у вас є можливість здійснити внутрішні перельоти в такі великі міста України як, Львів, Харків, Дніпропетровськ та Одеса.

А от міжнародних рейсів з Києва є досить багато. Якщо не можете знайти прямого рейсу до пункту призначення, то обов’язково будуть варіанти з пересадкою чи пересадками (такі квитки обійдуться дешевше, не дивлячись на те, що часу ви витратите більше). 

Прямими рейсами з Києва ви потрапите до Амстердаму, Афін, Барселони, Берліну, Будапешту, Варшави, Копенгагену, Нью-Йорку, Парижу та інших всесвітньовідомих міст.

Бронюйте квитки на Білетто та подорожуйте дешево і з задоволенням.

 

Купити квиток на літак

Дізнайтесь про знижки першим!

Введіть свою адресу електронної пошти щоб отримувати інформацію про найбільш вигідні пропозицій