Купити квиток на автобус Київ

Автобусні тури можливі по всій Україні, адже в нашій країні добре розвинена мережа доріг. Але, як правило, Київ – центр всіх туристичних поїздок. Саме в столиці найбільший потік туристів. З Києва ви зможете без проблем дістатися до всіх областей України, або в країни ближнього і далекого зарубіжжя.

Київський Центральний Автовокзал – один з найбільших транзитних пунктів нашої країни. Щодня тут обслуговуються тисячі українських та іноземних туристів. Київський вокзал здійснює обслуговування пасажирів в декількох напрямках транспортних потоків.

Наприклад, якщо ви подорожуєте на Південь, то з Києва можна прямим рейсом дістатися до Одеси, Білгорода-Дністровського, Миколаєва, Херсона, Татарбунарів, Ялти або Сімферополя.

В напрямку східних міст вас прямо доставлять в Донецьк, Харків, Полтаву чи Червоноград. Популярні автоперевізники УкрБус і Автокараван з радістю здійснять рейсові поїздки на знамениті західні лікувальні курорти – Яремче, Верховину, Косів. Або в Чернівці, Рівне, Дубно, Тернопіль, Хотин.

Розклад автобусних турів з Києва настільки величезний, що його не вмістити в кількох сторінках. Тому ми рекомендуємо Вам користуватись онлайн-пошуковими системами.

Купити квиток на автобус

Дізнайтесь про знижки першим!

Введіть свою адресу електронної пошти щоб отримувати інформацію про найбільш вигідні пропозицій