Купити жд білети Україна

Потяги – найпопулярніший серед українців спосіб пересування. І не дивно, адже в Україні добре розвинені залізниці, які охоплюють всі області нашої країни. Крім 120 основних вокзалів, є ще близько 1500 залізничних станцій. Найбільші вокзали знаходяться в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі. Звідси можна дістатися в будь-яку точку країни.

В Україні ви можете купити квиток на поїзд і в інші країни, такі як Молдова, Білорусь, Росія, Польща, Угорщина, Чехія та інші. За один рік приблизно 400 млн людей користуються послугами української залізничної служби. І не дивно, адже це недорого, комфортно і цілком безпечно. Подорожуючи потягом, ви можете не турбуватись про затори на дорогах. За винятком екстрених ситуацій, потяги завжди прибувають вчасно.  Зараз існує безліч поїздів в однакових напрямках, тому ви зможете підібрати один, максимально вигідний для вас за часом і ціною.

На Білетто ви можете купити онлайн квиток в будь-яке місто України. У нас ви також можете подивитися розклад руху потягів, наявність вільних місць або будь-які зміни в графіках. Користуватись нашими послугами вигідно і зручно. Адже не покидаючи своє помешкання, ви зможете придбати квитки собі і друзям. 

Купити жд квиток

Дізнайтесь про знижки першим!

Введіть свою адресу електронної пошти щоб отримувати інформацію про найбільш вигідні пропозицій