Купити авіаквитки Львів

Львів – це красиве і старовинне українське місто, яке має дуже цікаву історію. Не дивує той факт, що у цей центр національної культури щорічно прилітають тисячі туристів.

Купити чи забронювати авіаквитки зі Львову в будь-якому можливому напрямку ви зможете на Білетто. Тепер вам не потрібно витрачати масу дорогоцінного часу та звертатись за допомогою у авіакаси, адже на нашому сайті є доступною вся необхідна інформація. За допомогою пошукового сервісу ви зможете швидко знайти найзручніший для вас рейс, а потім оплатити зручним для вас способом заброньований квиток. Для цього потрібно лише вказати головні параметри перельоту, кількість пасажирів та ввести особисті дані того, хто буде здійснювати подорож.

Квитки на літак Львів

Lviv International Airport – це величезний сучасний комплекс обслуговування пасажирів, які здійснюють перельоти. Ще у 2012 році аеропорт було вдосконалено: побудований новий термінал для обслуговування туристів та відремонтована злітна смуга. Завдяки цим змінам львівський аеропорт може за годину обслуговувати близько двох тисяч пасажирів.

Зі Львову здійснюються перельоти і в межах країни. Щодня літаком ви зможете дістатись до столиці, а в попередньо зазначені дні – до Дніпропетровська. Регулярні прямі рейси зі Львову відправляються до Стамбулу, Москви, Варшави, Мюнхену та Вени. У зазначених містах, як правило, здійснюються пересадки до Сполучених Штатів, Африки, Канади, Австралії та деяких країн Європи.

Також зі Львову здійснює авіарейси популярна та єдина діюча в Україні компанія лоукост Wizzair. Компанія іноді за геть смішні ціни організовує перельоти до Мілану, Венеціі та Дортмунда.

Є у Львові авіарейси, які доступні лише по конкретним дням тижня. Наприклад, ви зможете зі Львову дістатись до Хургади та Неаполя тільки по вівторкам. В інші дні тижня здійснюються рейси до Парижу, Франкфурту, Лондону, Чикаго, Нью-Йорку, Афін, Брюсселю, Амстердаму та інших міст Європи і світу.

Подивитись розклад всіх актуальних на даний момент авіарейсів ви можете на офіційному сайті Білетто. Ми допоможемо вам знайти дешеві авіаквитки та вигідно спланувати свою подорож. Намагайтесь планувати свою подорож заздалегідь, тим самим ви підвищуєте свої шанси на придбання квитків за найнижчими цінами.

Довіряйте професіоналам, а ми в свою чергу подбаємо про вашу безпеку та комфорт!

Купити квиток на літак

Дізнайтесь про знижки першим!

Введіть свою адресу електронної пошти щоб отримувати інформацію про найбільш вигідні пропозицій