Квитки на поїзд Київ

Залізничні вокзали є в багатьох містах України. Столичний вокзал один з найбільших в країні. Київ Пасажирський вражає своїми розмірами, кількістю колій, платформ, і, звичайно ж, кількістю поїздів, які сюди прибувають. У столиці є кілька вокзалів – Центральний, Дарницький і залізничні станції.

З Києва дістатися можна практично куди завгодно. Тут здійснюються численні пасажирські пересадки. Зі столиці ви можете виїхати і за межі України. Наприклад, є поїзда до Кишиніва, Варшави, Москви, Барановичів (Білорусь), Бухаресту та інших європейських міст.

Недалеко від Києва розташовані аеропорти Бориспіль та Жуляни. Часто пасажири з аеропорту дістаються до столиці, а потім вирішують діставатись в потрібні міста країни за допомогою українського залізничного транспорту.

Кожен день з Києва відправляються потяги до Одеси, Херсону, Вінниці, Львову, Чернівців, Варшави (заходня), Новоолексіївки, Миколаєва, Костянтинівки, Ужгорода та до інших міст. Є поїзди, які відправляються тільки по парних або непарних числах, або в конкретні дні тижня. Наприклад, прямим потягом до Бухареста з Києва ви доберетеся лише по неділях. Для безлічі поїздів Київ є тільки проміжною станцією, а не первинним місцем відправлення.

Купити квитки на поїзд Київ

З Києва курсують потяги підвищеної швидкості і комфорту під назвою Інтерсіті +. Вони за лічені години домчать вас зі столиці до таких міст як Костянтинівка, Львів, Дніпропетровськ, Харків, Тернопіль, Запоріжжя, Одеса і Трускавець. У поїздах є вагони першого і другого класів, які дещо відрізняються за рівнем комфорту і сервісу. Також в вагонах є працюючі розетки, комфортні санвузли, багажне відділення і бар. На порталі Білетто можна придбати квитки на Інтерсіті +. Плануйте подорож заздалегідь, адже з наближенням дати поїздки відповідно зростає ціна квитка. Якщо для вас на першому місці комфорт і швидкість руху, тоді сучасні потяги типу Інтерсіті, Інтерсіті + і Хюндай створені саме для вас.

Квитки на потяг Київ

Подивитися чинний детальний розклад руху поїздів можна на офіційному сайті Укрзалізниці або на порталі Білетто. Тут також зафіксовані всі зміни в діючому графіку руху потягів. На вказаних сайтах ви можете придбати електронні квитки, навіть не виходячи за територію власного помешкання.

Доручіть організацію своєї подорожі нам, і ми зробимо її максимально комфортною та швидкою.

Купити жд квиток

Дізнайтесь про знижки першим!

Введіть свою адресу електронної пошти щоб отримувати інформацію про найбільш вигідні пропозицій