Квитки на поїзд в Одесу

Одеський залізничний вокзал є одним з найбільших в Україні. Звідси можна без проблем дістатися в будь-яку область країни і не тільки. З Одеси відправляються потяги далекого прямування. Наприклад, не важко буде купити квиток в більшість російських областей або в деякі європейські країни, такі як Польща, Чехія, Німеччина та інші.

Одеська залізниця вважається однією з найстаріших в Україні. Вона функціонує ще з 1865 року. З Одеси ви зможете щодня дістатися до Вапнярки, Дарниці, Колосівки, Білгород-Дністровського, Балти, Москви та інших міст. По парних числах курсують поізди до Кривого Рогу, по непарних – до Дніпропетровська, Мінська, Чернівців. Щовівторка, щоп’ятниці та в неділю є поїзди до Ізмаїла і Березино. По п’ятницях і по вихідних днях є потяг до молдавської столиці – Кишиніва.

На Білетте ви завжди можете подивитися актуальний розклад поїздів з Одеси та в Одесу. Тут же можна купити квиток на потрібний потяг. Детальний розклад поїздів з вокзалу Одеса-Головна дозволить вам самостійно спланувати свою поїздку, вибравши дату відправлення та прибуття, а також спланувати маршрут пересадок (якщо необхідно).

Білетто допоможе здійснювати подорожі комфортно та з задоволенням!

Купити жд квиток

Дізнайтесь про знижки першим!

Введіть свою адресу електронної пошти щоб отримувати інформацію про найбільш вигідні пропозицій