Квитки на потяг онлайн

Вже багато років люди користуються послугами залізничних компаній. Подорожувати потягом можуть практично всі без винятку. Для цього не потрібно мати водійські права або інші дозволи. Все, що необхідно подорожуючому громадянину – це діючий квиток і документ, що підтверджує особу. Ще кілька років тому придбати квиток на поїзд громадяни могли тільки в касах на залізничних вокзалах або ж в касах попереднього продажу.

Але інформаційно-технічна революція внесла зміни навіть в покупку залізничних квитків. Вже сьогодні немає необхідності витрачати час і гроші на проїзд до вокзальних кас. Наявність вільного доступу до інтернету дає вам можливість купувати квитки онлайн. У себе в офісі або вдома ви можете обговорити з друзями найкращий маршрут подорожі, вибрати зручні місця в вагоні, і в тиші і без поспіху сплатити проїзні документи.

Купити квитки на поїзд онлайн

Щоб замовити залізничний квиток, достатньо ввести в пошуковій стрічці Білетто і відкрити наш офіційний сайт. Далі все просто: заповнюєте пошукову форму, вказуєте всі необхідні параметри подорожі, потім вибираєте найвигідніший для вас за часом потяг і оплачуєте покупку. Для замовлення квитків онлайн вам не знадобиться посвідчення особи, а тільки активна банківська карта. Якщо маєте пільги, то вкажіть їх при заповненні онлайн форми замовлення. Електронний квиток було автоматично відправлено вам, на вказану при реєстрації адресу електронної пошти.

Купити жд квиток онлайн

Сьогодні є кілька способів подорожі за електронними квитками. Ви можете роздрукувати його самостійно і пред’явити в форматі А4 провіднику при посадці. Якщо немає можливості надрукувати документ для проїзду, тоді просто перепишіть унікальний код (він розташований в першому рядку посередині). Цей код продиктуйте касиру, який роздрукує квиток звичайного зразка. Зверніть увагу, що є спеціальні каси, де обслуговуються громадяни, які мають електронні квитки. Або ж ви маєте право роздрукувати квиток на звичайній касі без черги. І третій варіант найпростіший – скачайте вкладення на свій смартфон або планшет. Провідник за допомогою мобільного терміналу відсканує ваш унікальний код, і ви спокійно підете на посадку.

Живіть в ногу з часом, не бійтеся купувати залізничні квитки онлайн. Білетте знає, як зробити вашу подорож приємною, зручною і найголовніше незабутньою! Довіряйте професіоналам!

Купити жд квиток

Дізнайтесь про знижки першим!

Введіть свою адресу електронної пошти щоб отримувати інформацію про найбільш вигідні пропозицій