Купити квитки на поїзд

Якщо вам необхідно швидко і комфортно дістатись в будь-який куточок України, або ж за її межі – то обирайте послуги Укрзалізниці. Це завжди зручно, вигідно і дешевше, ніж подорожі літаками або ж автобусами. Потяг домчить вас до пункту призначення в зазначений час, а ви тим часом можете відпочити.

Сьогодні мільйони українців купують квитки на потяги та електропоїзди. Дехто користується сучасними можливостями і замовляє квитки онлайн, інші ж надають перевагу традиційному способу купівлі білетів на привокзальних касах. Існують ще каси так званого попереднього продажу, які розташовані на території міста, правда ціна квитка там буде дещо вищою, ніж у звичайних касах.

Купити квитки на потяг

Ми рекомендуємо не витрачати дорогоцінний час даремно і замовляти квитки не виходячи з дому. Тисячі людей уже декілька років з вдячністю користуються такими інтернет послугами. Лише на перший погляд процедура здається складною, довгою і не зрозумілою. Насправді ж все легко і просто. На просторах інтернету є безліч  онлайн-сервісів, які створені спеціально для купівлі та бронювання квитків. І неважливо, чи це буде офіційний сайт Укразлізниці, чи будь-який інший сервіс. Обов’язково на кожному з сайтів повинна бути детально роз’яснена процедура оплати та замовлення. Часто можна звернутись у службу підтримки, якщо виникають запитання стосовно замовлення чи якісь помилки в роботі сервісу.

Придбати квитки на потяг

Придбати квитки ви можете на нашому інтернет-порталі Білетто. Процедура замовлення та оплати є стандартною. Заповнюєте пошуковий бланк, вказуєте бажану дату поїздки, напрямок і можливо, кількість пасажирів. Система запропонує вам перелік актуальних напрямків руху. Обирайте найзручніший та найвигідніший для вас і оплачуйте квиток. Для оплати потрібна діюча банківська карта з необхідною сумою до сплати. Не хвилюйтеся, ви цілком захищені від шахрайських втручань. Адже банк відправить на ваш номер повідомлення з таємним кодом підтвердженням, без якого неможливо здійснити покупку. Після оплати квиток буде відправлено на вказану при реєстрації адресу електронної пошти. Роздрукуйте вкладення або ж збережіть в телефоні чи планшеті. От і все, купівля залізничного квитка швидко і успішно завершена.

Подорожуйте весело і зручно. Довіряйте лише професіоналам, а Білетто завжди піклується тільки про вас!

Купити жд квиток

Дізнайтесь про знижки першим!

Введіть свою адресу електронної пошти щоб отримувати інформацію про найбільш вигідні пропозицій