Квитки на потяг Львів

Планувати подорож завжди потрібно заздалегідь. Тепер це не займе багато часу. З Білетто ви завжди зможете спланувати поїздку до Львова, замовити недорогі квитки або ж дізнатися час відправлення і прибуття конкретних складів. Прямо зараз ви можете порівняти ціни на різні потяги зі Львова, вибрати кращий для вас варіант і забронювати квиток.

Львівський залізничний вокзал дуже старовинний, але зараз він повністю відреставрований і максимально обладнаний для комфорту пасажирів. Тут є кілька залів очікування з різним рівнем зручностей.

Львів – це велике туристичне місто. Воно дуже старовинне і переповнене запашними кав’ярнями та давніми пам’ятками культури. Львів притягує любителів старовини з усіх куточків України та Європи. Щорічно місто відвідують тисячі і тисячі туристів, тому зі Львова можна купити залізничні квитки в будь-який куточок України і у великі європейські міста. Для безлічі поїздів Львів служить станцією відправлення, але є потяги, які просто роблять тут зупинку.

Отже, кожен день зі Львова ви зможете дістатися до Києва, Вінниці, Ужгорода, Одеси, Івано-Франківська, Маріуполя. З туристичного центру відпочинку Солотвино також є щоденні потяги до Львова. Курсують поїзда і з найбільших польських міст (Вроцлав-Львів і Варшава-Львів). Але у них змінний сезонний графік руху, тому краще завжди перевіряти онлайн дати відправлення і прибуття. Часто на вулицях Львову можна зустріти цілі групи іноземних школярів та дорослих туристів.

Квитки на поїзд до Львова

Придбати квитки на потяг до Львову ви зможете на офіційному сайті Білетто у зручний для вас час.   Ми турбуємось про своїх клієнтів, тому пошуковий сервіс працює цілодобово. Як правило, маршрутів до Львову є чимало, тому перед вами буде великий вибір потягів в потрібному напрямку. Ви самостійно зможете обрати найкращий варіант (в залежності від часу руху, часу відправлення, та кількістю проміжних станцій). Також є можливість замовити квитки на фірмовий потяг експрес Хюндай за маршрутом Київ-Львів. Він курсує зі столиці двічі на день. Такі потяги надають можливість подорожувати з підвищеним комфортом. Як правило, в наявності є квитки для першого  та другого класів або ж бізнес класу. Квитки коштують дещо дорожче звичайних, але сервіс буде на відповідному рівні. Також потяг Хюндай значно швидше домчить вас до пункту призначення.

 

Купити жд квиток

Дізнайтесь про знижки першим!

Введіть свою адресу електронної пошти щоб отримувати інформацію про найбільш вигідні пропозицій