Купити жд білети Укрзалізниця

Подорожувати поїздом швидко, зручно, вигідно і дешевше, ніж іншими видами транспорту. Це єдиний спосіб подорожувати, відпочиваючи. Потяги оснащені всім необхідним для максимального комфорту своїх пасажирів. Можна зручно спати і поїсти, розслабитися і не стежити за дорогою, поки поїзд домчить вас до пункту призначення. Зараз купувати квитки на потяги стало набагато простіше і швидше. Ми розповімо вам про найголовніші можливості бронювання квитків, які відкрилися завдяки інтернету. Ви самостійно зможете купити квиток, навіть якщо знаходитесь на роботі цілодобово.

Купити жд білети Укрзалізниця

Пам’ятаєте ті часи, коли перед поїздкою хтось один з групи вирушав на вокзал і купував квитки на всіх? Швидко і самостійно вирішуючи, які місця замовити і який потяг і вагон вибрати. Касир завжди в поспіху читала час відправлення і прибуття потягів, адже за вами, як правило, стояла величезна черга. І, звичайно ж, місце випадало кому яке, вибирати практично не доводилося. Тепер життя змінилося в кращу сторону. Можна купити квитки, не відвідуючи каси Укрзалізниці, а всього лише перейшовши на сайт залізничної компанії.

Купити жд білети онлайн

Практично у кожного є вдома вільний доступ до інтернету. Отже, перед вами відкривається можливість замовляти квитки онлайн. Для цього потрібно зайти на онлайн сервіс продажу квитків Білетто і заповнити пошукову форму. Далі спокійно і без поспіху розгляньте запропонований список маршрутів. Виберіть найзручніший для вас варіант, вкажіть бажаний вагон та місце (схема вагона і вільні місця надаються). Крім того, ви можете відразу ж включити у вартість квитка чай і постільну білизну. Тепер швиденько оплатіть покупку. Це дуже просто і легко, якщо у вас є банківська карта. Система запросить ввести потрібні дані карти, і процедура завершена. Готовий квиток ви отримаєте на електронну пошту.

Інтернет покупки білетів обирають все більше і більше громадян. Адже електронний квиток мало чим відрізняється від звичайного. А його покупка дозволяє заощадити дорогоцінний час. При цьому ви абсолютно не переплачуєте великі суми грошей.

Тепер не потрібно боятися, що хтось перший викупить квитки, кількість яких обмежена. Ви вільно можете кілька разів на день перевіряти наявність місць або появу додаткових потягів.

Від сьогодні купуйте онлайн квитки разом з Білетто і подорожуйте з задоволенням!

Купити жд квиток

Дізнайтесь про знижки першим!

Введіть свою адресу електронної пошти щоб отримувати інформацію про найбільш вигідні пропозицій