Купити жд квиток Укрзалізниця

Українська залізниця – це вид транспорту, який користується великим попитом серед жителів України. Залізничні колії з’єднують українські міста, районні та обласні пункти країни, а також сьогодні прокладені шляхи до міст ближнього і далекого зарубіжжя. Таким чином, сівши в поїзд, ви можете заснути в одному місті, а прокинувшись через кілька годин, опинитися в іншому куточку країни.

Найбільший потік пасажирів проходить, звичайно ж, через Центральний київський залізничний вокзал. Тут постійно сотні заклопотаних громадян, які приїжджають, від’їжджають або просто здійснюють рейсові пересадки. Саме в Київ Пасажирський у великих кількостях прибувають пасажири з аеропорту Бориспіль або Жуляни, які вважають за краще далі подорожувати по країні за допомогою залізничного транспорту.

Для швидкої і спрощеної купівлі квитків на поїзди крім залізничного інтернет сервісу Укрзалізниця, діє офіційний сайт Білетто. Тут можна придбати або забронювати квитки, подивитися розклад потягів і їх детальні маршрути. На сайті постійно оновлюється інформація про зміни в графіку проходження потягів.

Відкривайте світ та отримуйте нові враження разом з Білетто!

Купити жд квиток

Дізнайтесь про знижки першим!

Введіть свою адресу електронної пошти щоб отримувати інформацію про найбільш вигідні пропозицій